30 marca 2022

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem uruchamiamy gabinet zabiegowy zajmujący się leczeniem ran przewlekłych i trudno gojących się.

Rany przewlekłe stanowią poważy problem, zarówno dla lekarzy, jak i dla pacjentów, u których znacznie obniżają jakość życia.

Jak sobie z nimi radzić? 

  • Rany trudno gojące się, takie jak owrzodzenia troficzne, towarzyszące zespołowi po zakrzepowemu, niewydolności żylnej lub zmianom niedokrwiennym, ale też odleżyny, tudzież tak zwana stopa cukrzycowa, to nie lada wyzwanie, zarówno dla chorego, jak i lekarza.
  • Leczenie takich ran jest zawsze kompleksowe – wymaga diagnostyki i leczenia przyczyny powstania rany, zarówno miejscowego, jak i ogólnego. W szczególności specjalistycznego opracowania rany i zastosowania odpowiednich dla danego chorego opatrunków.
  • Często chory wymaga dodatkowego leczenia internistycznego, diabetologicznego lub kardiologicznego, a prawie zawsze leczenia bólu towarzyszącego ranom przewlekłym.
  • W Przychodni Specjalistycznej Prosen Med chory może otrzymać pomoc, zarówno jeśli chodzi o leczenie przyczynowe, jak i leczenie bólu. Prowadzimy również gabinet zabiegowy w którym można opracować oraz wdrożyć specjalistyczne leczenie rany, w tym leczenia opatrunkami z podciśnieniem, kompresjoterapię, a także wykonać regularne zmiany opatrunków.
  • Dla chorych, którzy nie mogą przyjść do przychodni przewidzieliśmy możliwość korzystania z wizyt domowych, zarówno lekarskich, jak i pielęgniarskich.

W celu umówienia się na wizytę zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu:

? 22 632-32-59,

? 22 632-34-12

? 519-193-762