23 maja 2024

Już od ponad 20 lat istniejemy na warszawskim rynku i świadczymy wyspecjalizowane usługi medyczne, koncentrując się na pacjentach pediatrycznych oraz w wieku dojrzałym, a także na medycynie podróży.

Jesteśmy dumni z naszych relacji z pacjentami i traktujemy ich tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani. Nasz zespół specjalistów z wielu dziedzin do każdego podchodzi z należytą troską i uwagą. Stawiamy sobie za cel, aby kompleksowo obsłużyć pacjentów, spełnić ich potrzeby, a na dodatkowe badania  i konsultacje nie odsyłać ich do innych miejsc, często odległych i rozsianych po całej mapie Warszawy.

Naszą największą ambicją jest, aby pacjent był w pełni zaopiekowany i by poświęcono mu dokładnie tyle uwagi, ile potrzebuje.

Z początkowo niewielkiego miejsca klinika Prosen-Med ewoluowała i rozrosła się, zmieniając  również swoją siedzibę na większą. Możemy śmiało powiedzieć, że rozwój i wzrost był podyktowany potrzebami pacjentów.

Znajdziemy tutaj wielu takich, którzy zawitali do nas w pierwszych dniach naszej działalności i zostali z nami do tej pory. To dla nas prawdziwa duma. Rośniemy i stale inwestujemy – w sprzęt, gabinety i specjalistów. W poczekalni wolimy postawić krzesło dla kolejnego pacjenta niż zbędny mebel czy dekorację.

Tutaj wszystko współgra ze sobą, gdyż każdy dobrze się czuje w tym miejscu – lekarze i pacjenci. Ci pierwsi traktują to jako dobre miejsce pracy, z przyjazną atmosferą, a drudzy są po prostu dobrze i kompleksowo zaopiekowani, a ich potrzeby w pełni wysłuchane.

 

Specjalizacje powstałe z potrzeb i… marzeń dr Iwony Furman.

Ambicje i marzenia można mieć w każdym wieku i tego właśnie staramy się dowodzić i bronić każdego dnia. To właśnie takie marzenie zmotywowało nas do rozszerzenia naszej działalności, co z czasem sprawiło, że staliśmy się jednym z niewielu miejsc w Warszawie specjalizujących w zakresie medycyny podróży. Jeden z naszych pacjentów już w wieku bardzo dojrzałym chciał pojechał do Afryki. Mieliśmy również 10-letniego paliatywnego pacjenta, który pragnął zobaczyć lwa, ale w… w swoim naturalnym środowisku.

Z czasem pacjentów zainteresowanych medycyną podróży było na tyle dużo, że można było taką poradnię wyodrębnić i zapewnić wyspecjalizowany personel oraz sprzęt.

Klinika Prosenmed została założona przez dr Iwonę Furman, anestezjolożkę. Zawsze marzyła o klinice, w której dla każdego pacjenta jest miejsce i czas, dlatego postanowiła takie miejsce stworzyć.

Dr Iwona Furman to anestezjolog. Zajmuje się leczeniem bólu i medycyną paliatywną oraz prowadzeniem badań klinicznych. Jest wysokiej klasy specjalistką od leczenia ran.  Do jej zainteresowań zawodowych należy geriatria oraz medycyna podróży.

W przychodni pracuje też jako specjalista leczenia bólu i medycyny paliatywnej oraz medycyny podróży.

W swojej pracy kieruje się przede wszystkim dobrem pacjenta, stawiając na kompleksową i szczegółową diagnozę. Jest ceniona przez swoich pacjentów za fachową wiedzę, uważne podejście, które często obejmuje również szczerą, serdeczną rozmowę, co również wpływa na terapeutyczny efekt.

 

Możecie spać spokojnie, na wszystko mamy oko.

Tak w skrócie można przedstawić filozofię kliniki Prosen-Med. Nasze codzienne działania mają jeden cel – wywołać w pacjentach poczucie bezpieczeństwa i sprawić, by spokojnie spali.