13 marca 2024

 

 

👉🏼Masz dziecko w wieku od 6 miesięcy do 5 lat, które cierpi na nawracające infekcje układu oddechowego?👶🏼 ✅Jeśli tak, to rozważ jego udział w badaniu klinicznym BEAR, które ocenia skuteczność nowego leku w zapobieganiu tym infekcjom. 👶🏼Celem tego badania klinicznego jest ocena skuteczności krótko- i długoterminowego stosowania leku badanego w zapobieganiu zakażeniom układu oddechowego u małych dzieci cierpiących na chorobę dolnych dróg oddechowych przebiegającą ze świstem oddechowym.

 

Poszukujemy następujących kandydatów:

👉🏼Dziecko w wieku od 6 miesięcy do 1 roku, u którego w ciągu ostatnich 6 miesięcy wystąpiły co najmniej 2 epizody zakażeń układu oddechowego, z czego co najmniej 1 miał postać choroby dolnych dróg oddechowych przebiegającej ze świstem oddechowym, skutkującej hospitalizacją/wizytą u lekarza.

👉🏼Dziecko w wieku od 1 roku do 5 lat, u którego w ciągu ostatnich 12 miesięcy wystąpiły co najmniej 4 epizody zakażeń układu oddechowego, z czego co najmniej 2 miały postać choroby dolnych dróg oddechowych przebiegającej ze świstem oddechowym oraz co najmniej 1 z tych epizodów wymagał hospitalizacji/wizyty u lekarza. Korzyści z udziału w badaniu:

👉🏼Bezpłatne leczenie i opieka medyczna

👉🏼Częstsze badania kontrolne stanu zdrowia

👉🏼Możliwość wniesienia wkładu w rozwój nowej terapii

📲Kontakt pod numerem: 692 971 010